Перевезення охолодженої продукції

Перевезення транспортними засобами товарів, чутливих до температурних змін, насамперед продуктів харчування та фармацевтичних препаратів, потребує більш високої обізнанності з боку водіїв та інших осіб, залучених до процесу їхніх перевезень. Збої в роботі контуру охолодження може спричинити псування продукції, а отже, до значних матеріальних збитків. Дві найбільш поширені проблеми – це пошкодження холодильного устаткування у вантажівках та невиправдане відкриття дверей вантажного відсіку, то ж атмосферні зміни можуть вплинути на температуру зберігання вантажів, тим самим спричинити повне знищення продукції, що перевозиться. Така шкідлива подія здатна завдати величезних збитків транспортним компаніям.

Перевізники можуть підтримувати кліматичні умови, необхідні для перевезення охолодженої та замороженої продукції через телематичні рішення, такі як датчик контролю температури в вантажному відсіку або система, що дозволяє відстежувати відкриття дверей вантажного відсіку. Вони постійно стежать за температурою у вантажному відсіку та в різноманітних вантажних секціях, а також за станом дверей вантажного відсіку та записують виміряні значення кожні 15 секунд. В разі зміни температури зберігання вантажу система негайно сповіщує про це водія та диспетчера, і це дає можливість уникнути зіпсуванню вантажу.

Оптимальні температури різняться для різних видів продукції, тому пристрій дозволяє відстежувати різні значення охолодження в кожній окремій секції.
Зв’яжіться з нами для більш докладної інформації

*
*
*
*
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення