Внутрішні перевезення

Для операторів з перевезень всередині країни, дистриб’юторів та компаній, які часто відвідують клієнтів і пов’язані з цим адміністративні витрати.

За допомогою нашого додатку Ви можете легко вибрати транспортний засіб, найбільш зручний для ефективного виконання замовлень, з урахуванням все більш суворих правил виходу та прибуття (KPI), які визначаються замовником.

Ви можете безперервно відстежувати в онлайн-системі рух Вашого парку транспортних засобів, отримувати інформацію про роботу транспортних засобів у режимі реального часу, контролювати пробіг, отже суттєво знизити витрати.

Статистика споживання палива та облік витрат, понесених під час виконання замовлення, допомагають створити ефективні процеси управління.

WebEye дозволяє швидко оцінити витрати перевезення, сприяючи досягненню Вами більш ефективного використання парку транспортних засобів.

Наше рішення дозволяє задовільнити комплексні вимоги замовників, таких як чіткі вимоги з безпеки харчових продуктів (HACCP) під час перевезення охолоджених товарів, або рекомендації з перевезення товарів високої вартості TAPA TSR (Truck Security Requirement). При неможливості виконання цих вимог найбільші експедитори на ринку будуть не здатні переказувати замовлення компаніям з перевезень.