Перевезення товарів в межах ЄС

Для транспортних компаній, які займаються міжнародними вантажними перевезеннями та задовільняють комплексні потреби клієнтів.t

Основним завданням міжнародних вантажних перевезень є своєчасне доставлення вантажу найефективнішим способом за найнижчих витрат.

Наше комунікаційне рішення полегшує передачу інформаціі, пов’язану з замовленням на доставку водіям, які здатні відправляти звіти про свою діяльність до диспетчерського центру.

Також можливим є спілкування між водіями, а також зв’язок між водієм та його родиною протягом тривалих міжнародних перевезень.

Ми пропонуємо два шляхи вимірювання споживання палива: вимір рівня палива в баці або розрахунок його середнього споживання. Обидва допомагають нашим клієнтам забезпечити рентабельне управління ресурсами.

Інформація, отримана з цифрового тахографа, дає змогу стежити за часом поїздки та відпочинком водія в режимі реального часу, щоб Ви могли відразу визначити, коли водій готовий до виконання наступного транспортного завдання. Якщо Ви використовуєте систему управління перевезеннями, то завдяки двосторонній інтеграції ми можемо виконати якісні плани управління та адміністрування відповідно до Ваших індивідуальних потреб та робочих процесів. Наша міжнародна сервісна мережа дозволяє зв’язатися з нашим клієнтським сервісами у 14 країнах Європи.