Перевезення товарів поза меж ЄС

Для компаній, що здійснюють міжнародні перевезення поза межами ЄС.

Зіставлення та належне тлумачення параметрів експлуатації транспортного засобу сприяє скороченню витрат, пов’язаних з міжнародними перевезеннями.

Місця призначення та часові вікна доставки при виконанні кожного завдання може легко бути прописано в системі.

У разі виникнення критичної події (самовільне відкриття дверей вантажного відсіку, перевищення часу водіння, спрацювання сигналізації, залишення парковок, які знаходяться під охороною тощо), WebEye автоматично генерує сигнал тривоги, який дозволяє вчасно вжити негайні заходи для захисту водія, транспортного засобу та вантажів, що перевозяться.

Інформація про завершення завдання щодо доставки, оцінку доставки та виставлення рахунків відправнику вантажу відображатиметься після завершення поїздки. Застосунок значно спрощує адміністративні та контрольні функції, пов’язані з підприємницькою діяльністю.

Наші послуги допомагають Вашій компанії дотримуватися суворих регулятивних норм, що діють в ЄС. Завдяки віддаленому завантаженню даних цифрового тахографа дозволяє уникнути “порожніх” кілометрів, які можуть виникнути через адміністративні причини. Інформація, отримана з цифрового тахографа, дозволяє в режимі реального часі відстежувати час водіння автомобіля та періоди відпочинку водіїв для негайного визначення їхньої придатності для наступного виконання транспортного завдання.