Аналіз стилю водіння

Національні компанії з перевезень все частіше стикаються з викликом щодо залучення кваліфікованих водіїв з належним досвідом та подальшого професійного росту вже найнятих водіїв. Різноманітні завдання з перевезень, різноманітні типи вантажів та дорожні умови вимагають відповідно різних технік водіння, отже зараз це видається дуже важливим продемонструвати сучасним автоводіям найсучасніші прийоми водіння транспортним засобом, які дозволять керувати вантажівками різних типів та різного віку, тож від них вимагається засвоїти різні стилі водіння.

Наші експерти вважають, що засвоївши правильний стиль водіння перевізники можуть значно скоротити додаткові витрати, пов’язані з неналежним використанням транспортних засобів, знизити витрати палива на 5-12%, продовжити термін експлуатації вантажівок, на яких вони працюють, а також скоротити витрати на технічне обслуговування транспортного засобу в середньому на 15-20%.

Рішення з аналізу стилю водіння в WebEye забезпечує компаніям перевізників детальну оцінку основних факторів, які характеризують стиль водіння своїх співробітників: положення педалі газу, круїз-контроль (Tempomat) та використання ретардеру, кількість і тривалість інтенсивного натискання на гальма, вибір обертової швидкості, розподіл крутного моменту та інерція з власної ваги.
Система дозволяє перевізникам отримувати актуальну інформацію про те, в якій галузі навичок водій потребує додаткового навчання, водночас керівництво компанії може відстежувати професійне зростання водіїв і контролюати результати навчального процесу.

Зв’яжіться з нами для більш докладної інформації

*
*
*
*
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення