Малі вантажні транспортні засоби

Для підприємств, що працюють у сфері FMCG (ТПП – товари повсякденного попиту), займаються кур’єрськими послугами, а також для перевізників товарів малої та великої вартості.

Ця послуга не тільки спрощує підтвердження виконання доставки, але і робить облік робочого часу прозорим та доступним для подальших перевірок. У системі можна створювати окремі групи користувачів, в межах яких Ви можете надавати працівникам доступ до зазначеної інформації.

Додаток WebEye значно спрощує управління та контроль над завданнями, пов’язаними з бізнес-діяльністю.

Згенеровані електронні накладні, звіти про маршрути та моніторинг записів в документах водія та транспортного засобу сприяють створенню ефективних процесів управління.

Використання нашого комунікаційного рішення дозволяє легко передавати інформацію про замовленн водієві, який надалі зможе надсилати журнальний звіт про свою діяльність до диспетчерського центру.

Наші технологічні рішення щодо безпеки, такі як відстеження відвантажень, моніторинг відкривання дверей вантажного відсіку та аварійна сигналізація, допоможуть уникнути більшості матеріальних збитків.

WebEye використовує різноманітну технологію, щоб отримати оптимальним шляхом ключові показники з вашого транспортного засобу, завдяки цьому численні звіти сприяють більш ефективній та екологічній роботі Вашої компанії.