Перевезення товарів високої вартості

Бажаєте, щоб Ваша продукція була в безпеці під час перевезення? Як щодо забезпечення вимог з безпечного перевезення для Ваших партнерів? Телематичні рішення для безпекових технологій, такі як відстеження транспортних засобів, моніторинг дверей ватажного відсіку або сигналізація тривоги, запобігають більшій частині матеріальних збитків.

Відстеження вантажів в режимі реального часу дозволяє негайно виявляти проблеми, які виникають у процесі виконання перевезення. В разі викрадення транспортного засобу дані GPS показують його поточне місцезнаходження, що може швидко допомогти поліції відшукати вкрадену вантажівку з її вантажем. Система WebEye також дозволяє заздалегідь спланувати маршрут відправлення та дозволяє експедиторам автоматично отримувати сповіщення сигналізації в разі відхилення від маршруту. Щоб уникнути викрадення вантажів перевізники зазвичай вдаються до практики перевезення цінних вантажів в автоколонах під супроводом охорони, а також використовуються періоди обов’язкового відпочинку водіїв лише на стоянках, що знаходяться під охороною. Диспетчери можуть навіть заздалегідь занести охоронювані паркувальні майданчики до системи , яка потім негайно сповістить зацікавлені сторони, коли транспортний засіб залишить ці місця.

Крім того, часто відбуваються злочини проти вантажівок, які перевозять високовартісні вантажі, коли зловмисники врізаються у вантажний відсік під час відпочинку. Запобіганню такій ситуації спрямована наша послуга, яка негайно відправляє сигнал тривоги в разі відкриття дверей вантажного відсіку, пошкодження брезенту або іншого втручання. Тоді водій і вантажовідправник здатні негайно помітити цей інцидент і вчасно почати шукати допомогу, в оптимальному випадку навіть перешкодити крадіжці вантажів.

Передумовою перевезення високовартісних вантажів є кнопка тривоги, яка встановлюється в салоні кабіни транспортного засобу, і в разі раптового виникнення небезпек або проблем, відразу в межах системи надсилає беззвучний сигнал тривоги.
Зв’яжіться з нами для більш докладної інформації

*
*
*
*
Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення