Додатки WebEye Drive

 

Додаток WebEye Advanced Drive

 

За допомогою програми WebEye Advanced Drive водій може легко і швидко зв’язуватись з диспетчером або іншими водіями, надсилати попередньо визначені повідомлення для подальшого опрацювання. Користуючись нею, можна на мобільному пристрої моментально виконати зміну кількості осей або попередню перевірку вантажу, автомобіля; електронний перемикач «Офісний / Приватний» спрощує адміністрування. Функції програми забезпечують відповідність нормативним вимогам: водій має змогу зафіксувати пройдену відстань в режимі реального часу, зручно, он-лайн.
Програма WebEye Advanced Drive включає використовувані раніше функції WebEye Comlink, Connect, Scanner і Axle Config, в той же час має й нові функції, такі як DVIR, eLogbook, eControl, перемикач « Офісний / Приватний».

Важлива інформація:
У випадку автоматичного оновлення ваш пристрій мав оновити програму WebEye Comlink на нову версію WebEye Standard Drive. В цьому разі видаліть програму WebEye Standard Drive з пристрою і завантажте WebEye Advanced Drive. Попередні програми WebEye Connect, Scanner можна видалити.
Якщо WebEye Comlink не оновлюється автоматично, просимо завантажити нашу нову програму WebEye Advanced Drive! Попередні програми WebEye Comlink, Connect, Scanner можна видалити.
Після завантаження програми за допомогою власного PIN-коду підключіть пристрій до інструменту відстеження транспортного засобу! Якщо Ви забули PIN-код, зверніться до диспетчера!
Додаток WebEye Advanced Drive можна завантажити з Google Play Store.

ЗАВАНТАЖИТИ WEBEYE ADVANCED DRIVE

 

Додаток WebEye Standard Drive

 

За допомогою програми WebEye Standard Drive водій може легко і швидко зв’язуватись з диспетчером або іншими водіями, надсилати попередньо визначені повідомлення для подальшого опрацювання. Користуючись нею, можна на мобільному пристрої просто, за лічені секунди виконати зміну кількості осей і таким чином уникнути можливих штрафів за неправильно встановлену кількість осей.

Програма WebEye Standard Drive включає використовувані раніше WebEye Comlink, Connect і Axle Config.

Важлива інформація:

У випадку автоматичного оновлення ваш пристрій мав оновити програму WebEye Comlink на нову версію WebEye Standard Drive. В цьому разі Вам залишається лише підключити пристрій до інструменту відстеження транспортного засобу! Попередні програми WebEye Connect, Axle Config і Scanner WebEye можна видалити.

Якщо WebEye Comlink не оновлюється автоматично, просимо завантажити нашу програму WebEye Standard Drive і за допомогою власного PIN -коду підключіть пристрій до інструменту відстеження транспортного засобу! Якщо Ви забули PIN-код, зверніться до диспетчера!

Попередні програми WebEye Connect, Axle Config і Scanner WebEye можна видалити.

Додаток WebEye Standard Drive можна завантажити з Google Play Store.

ЗАВАНТАЖИТИ WEBEYE STANDARD DRIVE

 

Завантажте нові додатки для водіїв!

Додатки WebEye Standard Drive та WebEye Advanced Drive віднині доступні в магазині Google Play!

Найменування додаткуФункція додаткуWebEye Standard DriveWebEye Advanced Drive
WeConnectЛегкий, швидкий зв’язок з диспетчером та іншими водіями.тактак
Axle ConfigРобить можливою зручну зміну кількості осей.тактак
ScannerВодій може сфотографувати різні документи і одним порухом надіслати їх роботодавцю.нітак
DVIRНова функція! Попередній контроль вантажу і транспортного засобу.нітак
eControlНова функція! Полегшує адміністрування водіям автотранспорту вагою понад 3,5 тонни з тахографом. нітак
vHMKНова функція! Спрощує адміністрування шляхом перемикання між офісним та приватним режимами.тактак
eLogbookНова функція! Забезпечує відповідність нормативним вимогам: водій має змогу зафіксувати пройдену відстань в режимі реального часу, зручно, он-лайн.нітак