Ідентифікація водія вручну (ідентифікація водія на адміністративній панелі)

Адміністративна підтримка обліку використання транспортних засобів та робочого часу

Рішення, яке ефективно врегульовує витрати через використання транспортних засобів та оплати праці.

Оберіть одну з наступних чотирьох послуг:

Ідентифікація водія за допомогою електронного ключу: Автоматична ідентифікація, розпізнавання водіів за допомогою електронного ключу. Для реєстрації використання транспортного засобу та часу роботи водія; це також допомагає врегульовути витрати від використання транспортних засобів та оплати праці.
Ідентифікація водія за допомогою електронної картки: Бездотикова автоматична ідентифікація через електронну картку водія. Для реєстрації використання транспортного засобу та часу роботи водія; це також допомагає врегульовути витрати від використання транспортних засобів та оплати праці.
Ідентифікація водія за допомогою бортового пристрою: ручне введення даних водієм через бортовий пристрій, встановлений у кабіні водія. Для реєстрації використання транспортного засобу та часу роботи водія; це також допомагає врегульовути витрати від використання транспортних засобів та оплати праці.
Активність водія: запис дій водія. Допомагає контролювати поточний стан виконання завдання з перевезення. Для обліку використання поточного транспортного засобу; це може допомогти записувати час роботи.