SpedMart

Ексклюзивна платформа обміну перевезень вантажів з метою їхнього безпечного онлайн планування

SpedMart – це ексклюзивна платформа для обміну перевезень вантажів, яка сприяє розвитку бізнес-процесів між вантажовідправниками та перевізниками, починаючи від запитів на пропозицію шляхом відбору та виконання до його підтвердження та оцінки. Крім того, ця додаткова інформація робить онлайн-планування транспорту безпечнішим та ефективнішим.

Наша служба SpedMart – це ексклюзивна платформа для обміну групами, яка підтримує бізнес-процеси між вантажовідправниками та перевізниками з запитів на запити шляхом вибору та виконання до підтверджень та оцінки. Ці додаткові відомості роблять Інтернет-планування безпечнішим та ефективнішим.

Ми надаємо інформацію про попереднє співробітництво в системі внутрішньої оцінки, коли обидві сторони, що беруть участь у перевезеннях, можуть ознайомитися з якістю попередніх відправлень до укладення угоди. В рамках процесу оцінки Ви можете обрати терміни та поняття, які забезпечать достовірну інформацію про логістичні послуги, надані користувачами. Історія виконання перевезень є доступною для подальшого використання договірними сторонами, оскільки всі деталі угоди та транспортування архівуються разом із відповідною кореспонденцією.