WebEye Navigator Truck

WebEye Navigator був розроблений для вантажних автомобілів, тому його функції в першу чергу служать потребам тих, хто має цей тип автомобіля.

При пошуку маршруту, враховує висоту надбудови, арматури, типи навантаження, програму водіння; видаляє маршрути обходу на дорогах, які не відповідають вимогам, та відправляє попередження водієві біля небезпечних місць.

Додаток включає в себе повну карту Європи, інформацію про дорожній рух у реальному часі, більше 20 000 місць для паркування вантажних автомобілів і голосовий довідник на 10 мовах.

Що робить WebEye Navigator?

* Врахувує фізичнs обмеження: висота, ширина, довжина, вага, показник обмеження навантаження на вісь
* Врахувує вимоги законодавства: вказані місця, де існують заборона вантажних автомобілів, причепів, автобусів
* Врахувує обмеження на небезпечні вантажі: загальні, з ризиком забруднення води, вибухові речовини
* Повідомляє Вас про небезпечні місця: підйоми, схили, вузькі вигини, похилі дерева, нерівності на дорогах
* Завжди оновлюється: ідеальний маршрут і час подорожі забезпечується трафіком TomTom HD, незалежно від того, перебуває він в автономному режимі або в режимі онлайн.
* Допомагає легко знайти місце для стоянки водія: асистент паркування вантажівки з більш ніж 20 000 місць для паркування по всій Європі
* Показує кращі альтернативні маршрути: економічні, безкоштовні або багатостанційні маршрути
* Проста установка та обслуговування: проста інтеграція з існуючими IT-системами, відправлення маршрутів безпосередньо з програмних застосунків Map & Guide та Smartour

Доступно на 19 мовах: мови програми: німецька, англійська, французька, голландська, італійська, іспанська, португальська, данська, норвезька, шведська, польська, чеська, словацька, словенська, угорська, румунська, турецька, російська, болгарська.

– 9 речей, які роблять Webeye Navigator піонером

ВАЖЛИВО: для завантаження карт потрібне з’єднання Wi-Fi. Залежно від списку запитаних карт програма може потребувати до 4,5 ГБ вільного місця в пам’яті пристрою. Додаток вимагає активної ліцензії, за якою Ви маєте зв’язатися до представництва продажів WebEye..

Системні вимоги: Android 4.0.3 і вище

Завантажте Webeye Navigator